fbpx

BONABAG, ELELE’de!

BONABAG, ELELE’de!

Elele, bizim her zaman yakından takip ettiğimiz bize ilham olmuş bir dergi. Ağustos ayı için kullandığı mavi ve toprak teması da yeni sezonda çoktan yerini almış durumda! Son zamanların en önde gelen akımlarından biri olan sürdürülebilirlik, sıkça duymaya başladığımız ve her geçen gün önemini daha da arttıran bir konu. Ve bu tamamen doğaya geri dönüş ile doğayla bağlarımızı kuvvetlendirmekle ilgili.

 

Her yolculuk tutkuyla başlar. Bizim yolculuğumuz, gerçek ve doğal olana; zamansız tasarımlara olan bir tutku ile başladı. Bizim de BONABAG olarak markanın kuruluşunun ilk gününden itibaren önceliğimiz sürdürülebilirlik olmuştur. Seri üretim ve hızlı tüketim çılgınlığının içinde, zanaatkarlığı ve kişisel üretimi tercih ettik. AW 21-22 Native Koleksiyonu’muzda, biz de doğaya karışarak seçtiğimiz mavi ve kahverengi tonlarıyla gökyüzü ve yeryüzüyle bir olmaya karar verdik. Böylece bu ayki Elele ile müthiş bir kombinasyon oluşturmuş olduk. Bu koleksiyonda, hep beraber doğaya dönüşümüz başlamışken, hikayemizin içine biraz hippi stili kattık. Hippi stili dinamiği ve hareketliliği ile sezona heyecan katarak, havada uçuşan püsküllerimizin hakimiyetinde hep beraber zamanda yolculuğa çıkacağımız yepyeni bir koleksiyon çıkardık.

Geometrik şekiller ve bazense bir sanat eserini andıran detaylar ile; pastel renklerin ve süet dokunun baş rollerde olduğu bu koleksiyonumuzda yine saf malzemeler kullanarak saf zanaatkarlığa önem verdik. Üzerine birkaç çekiç darbesiyle tamamen safliği vurguladığımız ve mükemmeliyetçilik algısından çıkmaya çalıştığımız, doğaya yoğunlaşarak tüm gücümüzle hissedebildiğimiz ve evrenin bir parçası olarak bütünlüğe ulaşmayı amaçladığımız Native Koleksiyonu artık her adımınızda! El yapımı %100 gerçek deri çanta ve aksesuar koleksiyonlarıyla, hayatın her anında senin yanında! Kısa uzun yolculuklarda, hatırlamaya değer hikayelerde, kendine özgü her keşifte şansın, cesaretinden yana…